به سایت انجمن فیزیوتراپی ایران خوش آمدید...

امروز جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳     | ساعت ۷:۳۹
flag
صفحه اصلی  >  آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده نوبت اول
"ارتقاء سطح علمی جامعه پزشکی ایران همپای آخرین یافته های علمی دنیا است" "ارتقاء سطح علمی جامعه پزشکی ایران همپای آخرین یافته های علمی دنیا است" (تعداد بازدید : 293)
دکتر فرجود شکوهی در حاشیه برگزاری جشنواره آموزشی سازمان نظام پزشکی در گفت و گو با خبرنگار اداره کل روابط عمومی اظهار کرد: با شیوع اپیدمی کرونا برنامه های آموزشی جامعه پزشکی به صورت آنلاین برگزار می شد اما کیفیت آموزش های حضوری به مراتب بهتر بوده و همکاران رشته های مختلف امکان تبادل نظر و ارائه یافته ها و اطلاعات خود به یکدیگر را در سطح وسیعتری خواهند داشت.

وی افزود: جشنواره آموزشی سازمان نظام پزشکی که به همت معاونت آموزش و پژوهش این سازمان در رشته های مختلف از جراحی داخلی گرفته تا فیزیوتراپی و توانبخشی برگزار می شود بواقع گام موثری در ارتقای سطح علمی و مهارت های جامعه پزشکی است .

وی با بیان این که جامعه پزشکی پس از مدت ها در این جشنواره آموزشی از آخرین یافته های حوزه پزشکی بصورت حضوری بهره مند می شود؛ اذعان کرد: سطح علمی جامعه پزشکی ایران همپای آخرین یافته های علمی ارتقاء پیدا می کند و در زمینه روش های نوین تشخیصی و درمانی از دنیا عقب نیستیم.

عضو شورای عالی نظام پزشکی خاطرنشان کرد: برگزاری این همایش ها در بهبود کیفیت آموزش پزشکی در ایران موثر بوده و هر چه تازه های بیشتری وارد علم پزشکی شود، گیرندگان خدمت رضایت و بهره مندی بیشتری خواهند داشت .

شکوهی با اشاره به این که نگاه متولیان حوزه سلامت به جامعه پزشکی باید حمایتی باشد؛ یاد آور شد: هر قدر در جهت حمایت از جامعه پزشکی و ارائه بستر های لازم به منظور ارتقاء توانمندی و سطح علمی آن ها تلاش شود، میزان رضایتمندی عموم افراد جامعه از خدمات حوزه سلامت افزایش خواهد یافت.
https://irimc.org/news/id/50617

تاریخ: ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
منبع :


نظرات:

راه های ارتباط با ما
آدرس: تهران، صادقیه، خیابان سازمان آب، بعد از گلناز دهم، ساختمان عرشیا، پلاک 312، طبقه 3 ، واحد 9
icon مکاتبات فقط با صندوق پستی 191-14515 icon
تلفن : 44297617- 44297609- 44297608 
فکس : 44297588 
شماره واتس آپ پشتیبانی وبینارها و سمینارها: 09391717445
شماره واتس آپ پشتیبانی انجمن: 09102274756
ایمیل : info@iran-pta.ir , members@iran-pta.ir
 تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به “انجمن فیزیوتراپی ایران” می باشد.