به سایت انجمن فیزیوتراپی ایران خوش آمدید...

امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲     | ساعت ۱۴:۲
flag
صفحه اصلی  >  ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ �������� �������� ���������� ������ ������������ �������� ������
"ارتقاء سطح علمی جامعه پزشکی ایران همپای آخرین یافته های علمی دنیا است" "ارتقاء سطح علمی جامعه پزشکی ایران همپای آخرین یافته های علمی دنیا است" (تعداد بازدید : 203)
دکتر فرجود شکوهی در حاشیه برگزاری جشنواره آموزشی سازمان نظام پزشکی در گفت و گو با خبرنگار اداره کل روابط عمومی اظهار کرد: با شیوع اپیدمی کرونا برنامه های آموزشی جامعه پزشکی به صورت آنلاین برگزار می شد اما کیفیت آموزش های حضوری به مراتب بهتر بوده و همکاران رشته های مختلف امکان تبادل نظر و ارائه یافته ها و اطلاعات خود به یکدیگر را در سطح وسیعتری خواهند داشت.

وی افزود: جشنواره آموزشی سازمان نظام پزشکی که به همت معاونت آموزش و پژوهش این سازمان در رشته های مختلف از جراحی داخلی گرفته تا فیزیوتراپی و توانبخشی برگزار می شود بواقع گام موثری در ارتقای سطح علمی و مهارت های جامعه پزشکی است .

وی با بیان این که جامعه پزشکی پس از مدت ها در این جشنواره آموزشی از آخرین یافته های حوزه پزشکی بصورت حضوری بهره مند می شود؛ اذعان کرد: سطح علمی جامعه پزشکی ایران همپای آخرین یافته های علمی ارتقاء پیدا می کند و در زمینه روش های نوین تشخیصی و درمانی از دنیا عقب نیستیم.

عضو شورای عالی نظام پزشکی خاطرنشان کرد: برگزاری این همایش ها در بهبود کیفیت آموزش پزشکی در ایران موثر بوده و هر چه تازه های بیشتری وارد علم پزشکی شود، گیرندگان خدمت رضایت و بهره مندی بیشتری خواهند داشت .

شکوهی با اشاره به این که نگاه متولیان حوزه سلامت به جامعه پزشکی باید حمایتی باشد؛ یاد آور شد: هر قدر در جهت حمایت از جامعه پزشکی و ارائه بستر های لازم به منظور ارتقاء توانمندی و سطح علمی آن ها تلاش شود، میزان رضایتمندی عموم افراد جامعه از خدمات حوزه سلامت افزایش خواهد یافت.
https://irimc.org/news/id/50617

تاریخ: ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
منبع :


راه های ارتباط با ما
آدرس: تهران، صادقیه، خیابان سازمان آب، بعد از گلناز دهم، ساختمان عرشیا، پلاک 312، طبقه 3 ، واحد 9
icon مکاتبات فقط با صندوق پستی 191-14515 icon
تلفن : 44297617- 44297609- 44297608 
فکس : 44297588 
شماره واتس آپ پشتیبانی وبینارها و سمینارها: 09391717445
شماره واتس آپ پشتیبانی انجمن: 09102274756
ایمیل : info@iran-pta.ir , members@iran-pta.ir
 تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به “انجمن فیزیوتراپی ایران” می باشد.